BMW M3 – Jest Pięknie za kierownicą

3 litry silnika, 450 koni mechanicznych, 550 niutonometrów, 4,1 sekundy do setki. BMW M3 jest samochodem stworzonym do jazdy po torze. A co, jeśli chcesz nim jeździć poza torem? Oto 10 rzeczy, które trzeba wiedzieć o BMW M3.

Obejrzyj moje wideo:

 

Okulary Tommy Hilfiger, podobne: https://goo.gl/5ZPhSz
Bluza Polo Ralph Lauren: https://goo.gl/xNaUn8
T-shirt The Simpsons, podobny: https://goo.gl/AwQeKh
Dżinsy Tommy Hilfiger Rome: https://goo.gl/2Rwkm2
Pasek Quiksilver, podobny: https://goo.gl/A6V2a3
Buty Reebok, podobne: https://goo.gl/pmQomo
Fitbit Alta: https://goo.gl/vY3Q4z

Znajdź mnie również na:
RSS
Google+274
https://jestpieknie.pl/bmw-m3-test/
YouTube2k
Instagram5k

2 komentarze

  1. Lobo Reply

    Ja się tak zastanawiam bo patrzę, jak się Pani produkuje o tych samochodach, i sobie myślę czy Pani w ogóle wie do czego jest ta pojemność silnika,czy może te niutonometry albo konie mechaniczne? Bo mnie się wydaje że to takie wodolejstwo z Pani strony i myślę ze przeciętnego kierowcę to takie bzdety nie interesują ani nie są do niczego mu potrzebne…. To tak jak super duper marketowe promocje sprzętu komputerowego co to posiada wszystko od HDMI, USB, grafikę “dżifors” itd. itp. a niedouczony użytkownik to łyknie.

    • Anna Gidyńska Reply

      Ale kto Ci powiedział, że ja mówię do “przeciętnego kierowcy” – czyli, jak rozumiem, Ciebie? Moje testy są tworzone z mojego punktu widzenia. Oceniam, jak samochód sprawdza się na co dzień. Jest ileś osób, które to zrozumiały bez łopatologicznego tłumaczenia. I nie, nie będę Ci wmawiać, że wiem, o czym mówię, kiedy mówię o parametrach, bo przecież i tak mi nie uwierzysz – ale też nie mam ambicji przekonywania do czegokolwiek anonima z fejkowym adresem email.

Leave a Reply