Jesienna kolekcja Marc Jacobs Beauty to masa kolorów – i, co mnie cieszy, nie tylko ciemniejszych, bardziej nasyconych, jak to się zdarza w jesiennych kolekcjach makijażu.

W kolekcji znajdziemy podkład Marc Jacobs Re(marc)able – do wyboru 22 odcienie zapewniające dopasowanie do każdego odcienia skóry. Podkład daje mocno kryjący efekt – zalecane jest nakładanie go przy pomocy pędzla. Pędzel wykonano z włosia syntetycznego połączonego z naturalnym jedwabiem, co pozwala na równomierną aplikację kosmetyku na całej twarzy. Kolejny kosmetyk do twarzy to baza pod makijaż Under(cover), wygładzająca. Dostępna jest w jednej, transperentnej wersji.

Dobry błyszczyk to dla mnie podstawa makijażu (i zwykle jeden z dwóch, trzech kosmetyków kolorowych, których używam). Błyszczyk Marc Jacobs Enamored Hi-shine lip lacquer nadaje ustom połysku, jest trwały i nie lepi się. Można go stosować samodzielnie lub na szminkę, a do wyboru jest aż 18 odcieni.

Kredka do brwi łącząca trwałość formuły i odważny design nada brwiom zmysłowego kształtu, a twarzy – wyrazu. Produkt jest dostępny w 5 odcieniach: od bardzo jasnego do bardzo ciemnego, do każdego typu brwi.

Eyeliner Magic Marc’er w tej kolekcji dostępny jest w odcieniu głębokiego brązu. Trwały, wygodny w stosowaniu, pozwalający na precyzyjny makijaż oka.

Podkład Marc Jacobs – 189zł (22 ml)
Pędzel do podkładu Marc Jacobs – 185 zł
Baza pod podkład Marc Jacobs – 165 zł (30 ml)
Błyszczyk Marc Jacobs Enamored Hi-shine lip lacquer – 119 zł
Kredka do brwi Marc Jacobs Brow Wow Defining Longwear Pencil – 95 zł
Eyeliner Marc Jacobs Highliner Gel Eye Crayon – 95 zł
Eyeliner Marc Jacobs Magic Marc’er – 135 zł

Kolekcja Marc Jacobs Beauty dostępna jest tylko w perfumeriach Sephora.

Znajdź mnie również na:
RSS
Facebook0
Facebook
Google+274
YouTube3k
Instagram5k