Polska marka 4F w krótkim czasie awansowała do pierwszej ligi, jak chodzi o odzież sportową. Kiedy byłam ostatnio w Zakopanem, liczyłam kurtki z charakterystycznymi logo. Straciłam rachubę po pierwszej setce – pierwszego dnia! Dziś mam propozycję dla wszystkich kibicujących piłkarskim zmaganiom – do wygrania jest 10 koszulek kibica 4F. Co zrobić, żeby wygrać?

Jeśli chcesz kibicować razem z 4F i wygrać koszulkę kibica, wyślij na konkurs@jestpieknie.pl dokończenie zdania: “Sport jest dla mnie…” Tylko pamiętaj, żeby zmieścić swoją wypowiedź w 140 znakach!

10 najciekawszych zgłoszeń zostanie nagrodzonych koszulkami kibica 4F. Zwycięzcy będą mogli wskazać wybrany przez siebie rozmiar koszulki.

Nagrody otrzymują:

Monika Gonczar
Marta Jabłońska
Anna Kasperek
Magdalena Król
Mariusz J. Krzyżanowski
Ewa Leśniewska
Paweł Napierski
Norbert Niemczyk
Agata Superczyńska
Angelina Ziembińska

Bardzo proszę o kontakt mailowy (koniecznie z adresu, z którego było wysłane zgłoszenie konkursowe) i podanie adresu do wysyłki oraz rozmiaru koszulki.

Pełen regulamin konkursu 4F

1. Organizatorem konkursu jest Ansoft Pracownia Prasowa, Akacjowa 12, 05-120 Legionowo.
2. Konkurs trwa od 22.06.2016 do 30.06.2016. do 23.59. Odpowiedzi nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
3. Nagrody (koszulki 4F) zostaną przyznane osobom, które wyślą najciekawszą odpowiedź na pytanie konkursowe.
4. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej we wpisie na jestpieknie.pl i na facebookowym profilu Jest Pięknie w dniu 01.07.2016. Po tym czasie będą mieć 7 dni na przesłanie danych do wysyłki nagrody.
4a. W przypadku, jeśli w ciągu 28 dni od ogłoszenia wyników zwycięzca nie zgłosi się mailowo po nagrodę, nagroda nie zostaje rozdysponowana w konkursie.
5. Nagrody zostaną wysłane DHL.

Znajdź mnie również na:
RSS
Facebook0
Facebook
Google+274
YouTube3k
Instagram5k