Wentylatory Charly wyglądem przypominają wentylatory studyjne wykorzystywane do wywołania efektu wiatru przy produkcji sesji zdjęciowych. Zostały wykonane wyłącznie z metali: cynku, aluminium i powlekanej stali. Ich designerski wygląd sprawdzi się w pomieszczeniach o loftowym charakterze, jak i tych, które są urządzone w stylu skandynawskim.

Na linię wentylatorów Charly składają się trzy modele: Charly Floor – podłogowy wentylator na półokrągłej podstawie odlanej z cynku, Charly Little –mniejsza wersja poprzedniego modelu, oraz Charly Stand – wentylator na statywie i okrągłej cynkowej stopie.

 

Wszystkie modele linii Charly zostały wyposażone w silnik obracający wiatrakiem wentylatora w poziomie, który dodatkowo poprawia komfort chłodzenia pomieszczenia. Wszystkie wentylatory mają 3 poziomy prędkości śmigła, co umożliwi wybór optymalnej do warunków panujących w pomieszczeniu. Ich praca jest niezwykle cicha, co sprawia, że mogą być używane do wentylowania powietrza również w nocy, w pomieszczeniach sypialnych.

 

Ceny:

Charly Stand – 699 zł

Charly Floor – 599 zł

Charly Little – 448 zł

 

Znajdź mnie również na:
RSS
Facebook0
Facebook
YouTube6k
Instagram5k