Kiedy kilkanaście miesięcy temu Disa wpadła do nas z Instaksem i zrobiła nam zdjęcia, ubawiłam się – po pierwsze, jak zwykle wyszłam jak pijany zając, a po drugie – serio, analogowe zdjęcia w czasach, kiedy dobrym smartfonem można zrobić przepiękną fotkę? Ale tak, Instax to urządzenie, które cieszy się ogromną popularnością – może właśnie dlatego, że tu nie ma miejsca na poprawki, na sto ujęć (chyba, że masz dużo cierpliwości) – wszystko jest naturalne, bez upiększeń. I nareszcie pojawił się w Warszawie Instax Store.

W sklepie można obejrzeć, przetestować i kupić wszystkie produkty serii, od aparatu instax mini 8, przez modele mini 70, mini 90, drukarkę instax share SP-2 po akcesoria. Co miesiąc organizowany będzie konkurs na najciekawsze zdjęcie, które odwiedzający sklep sami zrobią sobie aparatem instax. Nagrodami są modele mini 8.

Miejsce, poza tym, że jest showroomem dla serii instax połączonym z kawiarnią instax cafe, funkcjonuje jako laboratorium fotograficzne. W trzeciej części znajduje się studio fotograficzne.

INSTAX STORE
Lwowska 2a/5, Warszawa
+22 468 1997

Znajdź mnie również na:
RSS
Facebook0
Facebook
YouTube4k
Instagram5k