Jak co roku, Sephora zorganizowała Sephora Trend Report. Dużo gości specjalnych, pokazy makijażu, darmowe porady, usługi, masa gwiazd. Mimo że unikam centrów handlowych w weekendy, poświęciłam się i pojechałam. No dobrze, kogo ja oszukuję, byłam ciekawa nowości. Co zwróciło moją uwagę?

Podczas Sephora Trend Report nowości prezentowali makijażyści wielu marek – od tak zachowawczej, jak Clinique, po tak szaloną, jak Make Up For Ever. Na scenie pojawiły się modelki umalowane w sposób, który przeszedłby bez echa w kancelarii prawnej, ale też dziewczyny z makijażem, który zwróciłby uwagę w klubie, w środku karnawału. Ja skupiłam się na omawianych nowościach i zanotowałam pięć, które planuję przetestować. W porządku alfabetycznym (nazw marek) były to:

Podkład Clinique Superbalanced Silk Makeup SPF 15. Formuła równoważy zmieniające się potrzeby skóry matując obszary tłuste i nawilżając strefy przesuszone. Beztłuszczowa formuła idealnie sprawdza się w przypadku cery suchej, tłustej i mieszanej, zapewniając poziom krycia od półprzejrzystego do umiarkowanego. Podkład Clinique Superbalanced Silk Makeup SPF 15 jest wyposażony w spektrum ochrony UVB/UVA w stosunku 3:1, z zawartością filtrów fizycznych i chemicznych.

Cena: 143 zł / 30 ml

Balsam do ust Dior Lip Sugar Scrub. Właściwie trudno określić, czy to peeling, czy balsam – łączy w sobie obydwa zastosowania. Wystarczy nałożyć grubszą warstwę pomadki, a następnie rozetrzeć, nawilżając i odżywiając powierzchnię ust.

Podkład Givenchy Matissime Velvet – dostępny w płynie w i kompakcie podkład, mający dawać aksamitne, matowe wykończenie makijażu. Ma retuszować linie i nierówności, pigmenty wyrównują koloryt skóry, korygując drobne nieregularności.

Ceny:
Podkład Givenchy Matissime Velvet w kompakcie: 238 zł
Podkład Givenchy Matissime Velvet we fluidzie: 221 zł

Żel do brwi Make Up For Ever Brow Gel – żelowy kosmetyk jest łatwy w aplikacji. Formuła kosmetyku zawiera polimery akrylowe i włókna, które umożliwiają utrzymanie włosków brwi w miejscu i zwiększenie ich objętości. Asymetryczny pędzelek żelu do brwi Make Up Forever Brow Gel zapewnia precyzyjną aplikację formuły. Jego ukośny kształt pozwala na wyczesanie całości brwi. Jego płaska część służy do równomiernej aplikacji formuły. Brow Gel zastępuje Brow Seal i rozwija całą linię! Transparentna wersja jest teraz dostępna w czterech nowych odcieniach, które pozwolą dobrać kolor, który współgra z naturalnym odcieniem brwi.

Cena: 99 zł / 6 ml

Szminka Marc Jacobs New Nudes Lipstick w nowych transparentnych odcieniach – wyjątkowo nawilżające, o żelowej formule, zawierają masło monoï, ekstrakt z mirry i antyoksydant – witaminę E; pielęgnują usta, nadając im subtelny kolor.

Cena: 127 zł

OK, jeśli dobrnęłaś aż tu, czas na rozdanie. W zasadzie niewielki konkurs. Odpowiedz mailem (konkurs@jestpieknie.pl) na pytanie: Który kosmetyk zrobił na Tobie największe wrażenie podczas tegorocznego Sephora Trend Report i dlaczego? Najciekawszą odpowiedź nagrodzę zestawem kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych, dostępnych w sieci perfumerii Sephora. Zgłoszenia przyjmuję do 10 marca 2017, do końca dnia.

Uwaga – nagrodę wygrywa Aneta Kania. Gratuluję!

Znajdź mnie również na:
RSS
Facebook0
Facebook
Google+274
YouTube3k
Instagram5k