Co prawda pogoda za oknem nie rozpieszcza nas wcale, ale o tej porze zwykle można już jeździć do pracy skuterem. A gdyby tak wybrać skuter elektryczny?

Firma ARCHOS wprowadza do Polski Urban eScooter – lekki i łatwy do złożenia skuter elektryczny, który może osiągnąć maksymalną prędkość 20 km/h, przejeżdżając dystans 30 km na jednym ładowaniu. Zasilany jest wymienialną baterią Panasonic o pojemności 6 700 mAh, która może zostać naładowana w dowolnym gnieździe zasilania w zaledwie 180 minut.

Pojazd umożliwia wjeżdżanie pod górę przy nachyleniu nie przekraczającym 15°. Podwójny amortyzator oraz hamulce z systemem EBS pomagają zachować bezpieczeństwo i komfort jazdy. ARCHOS Urban eScooter jest prosty w obsłudze: jeden przycisk służy do przyśpieszenia, drugi – do hamowania. Prędkość można regulować bezpośrednio z poziomu kierownicy przy pomocy manetki. Składanie pojazdu odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu możliwy jest bezproblemowy transport czy przechowywanie sprzętu w dowolnym miejscu. ARCHOS Urban eScooter wyposażony został również w światło przednie, odblaskowe tylne, dzwonek, stopkę i podnóżki.

ARCHOS Urban eScooter wykorzystuje dedykowaną aplikację dostępną na systemy Android oraz iOS. Oprogramowanie umożliwia śledzenie aktualnego stanu baterii, położenia i przebieg trasy pojazdu poprzez GPS. Ponadto pozwala na regulację szybkości, w tym ustawienie prędkości maksymalnej. Dla osób, które nie będą wykorzystywały możliwości sparowania skutera ze smartfonem, na kierownicy zamontowano wskaźnik pokazujący stan naładowania akumulatora w 3-stopniowej skali. Dodatkowo akumulator wyposażono w wyjście USB, dzięki czemu może służyć jako power bank.

ARCHOS Urban eScooter dostępny jest w cenie 3249 zł. W przypadku reklamacji firma ARCHOS gwarantuje zwrot gotówki, lub wymianę urządzenia na nowe. W Polsce dostępna jest również pomoc techniczna, z którą można się skontaktować pod nr. tel. (22) 292 23 67 w godzinach od 9.00-17.00, od poniedziałku do piątku.

www.archos.com/pl

Znajdź mnie również na:
RSS
Facebook0
Facebook
Google+274
YouTube3k
Instagram5k