OŚWIADCZENIE AUTORKI
w przedmiocie reklam zamieszczanych na blogu https://jestpieknie.pl/

Wszystkie materiały tekstowe publikowane przeze mnie na blogu https://jestpieknie.pl/ opieram na własnych doświadczeniach lub informacjach prasowych, podawanych do wiadomości dziennikarzy przez działy PR właścicieli marek opisywanych na blogu.

Zapewniam, że każdorazowo, gdy podaję, że używałam danego produktu, jest to informacja prawdziwa. Zdarzają się sytuacje, w których produkt opisywany przeze mnie na blogu został mi przesłany przez jego producenta czy dystrybutora i każdorazowo w takiej sytuacji wpis na blogu zawiera informację w tym zakresie

Zapewniam, że w przypadku opisywanych na blogu kosmetyków, opinia o danym kosmetyku jest formułowana przeze mnie dopiero po używaniu go przez okres niezbędny do oceny jego działania i jakości (np. przez okres 1 miesiąca w przypadku kremów czy serów). Nie wydaję więc w takich przypadkach opinii wyłącznie na podstawie testowych próbek nadesłanych przez producenta lub dystrybutora.

Zdarzają się również sytuacje, w której w przeszłości otrzymałam dany produkt od producenta lub dystrybutora, a następnie zaczęłam kupować produkty tej marki na własny użytek. W takim przypadku opisywanie przeze mnie danego produktu na blogu nie wynika z prowadzenia współpracy z tą marką, lecz z mojego swobodnego uznania jako autorki bloga.

W przypadku informacji prasowych prezentowanych na blogu kieruję się wyłącznie własnym uznaniem przy ich doborze do publikacji.

Do artykułów mogą być załączane linki afiliacyjne, ale ich zamieszczanie nie wpływa na mój obiektywizm w zakresie opinii o prezentowanym produkcie.

Wszystkie artykuły sponsorowane zamieszczane na blogu są wyraźnie oznaczone. Zapewniam, że fakt sponsorowania artykułu nie wpływa na moją opinię w przedmiocie opisywanego produktu, a może wpływać jedynie na tematykę artykułu (np. sklep prowadzący sprzedaż kawy zamawia artykuł o ekspresach do kawy).