W amerykańskim oryginale ta potrawa nazywa się dumnie Texas Bowl o’Red, ale u mnie ostatecznie wyszła bardziej brązowa. Wpłynęły na to inne przyprawy oraz odmienny rodzaj papryki, jakim akurat dysponowałam w kuchni. Trochę nad tym ubolewam, ale mam głęboką nadzieję, że jakiś dobry duszek przywiezie...