Najwyższa pora przeglądać, jakie torebki na wiosnę proponują marki – mimo że ma być jeszcze kilka chłodnych dni, wiosna tuż za rogiem. Co wybrać? To oczywiście kwestia upodobań, ale proponuję coś, co naprawdę Ci się spodoba. Pastele? Przełomowe.

via GIPHY

Ja zachwyciłam się nową kolekcją marki O Bag – bo nie jest wcale hołdem dla pasteli i motywów kwiatowych, które nie są wcale takie łatwe w noszeniu, jak mogłoby się wydawać.

Torebki na wiosnę – jaki rozmiar wybrać?

Ja zawsze powiem, że mała torebka wystarczy. Naprawdę, nie ma potrzeby noszenia całego dobytku przy sobie. Nie robi to dobrze Twojemu kręgosłupowi ani temu, co nosisz w torebce. Więcej o tym w moim wideo:

W kolekcji O Bag można znaleźć i mniejsze, i większe torebki, a także akcesoria. Wszystkie torebki na wiosnę z tej kolekcji są utrzymane w zdecydowanych barwach. Podstawa to biel i czerń, do której dołączono nasycone odcienie kolorów żółtego, różowego i czerwonego. Do Klasyczne modele są teraz dostępne z długimi paskami do noszenia na ukos, pojawiły się też ozdobne breloki i nowa wersja torebki, z charakterystycznym złobieniem w jodełkę.

Torebki na wiosnę – na co zwracać uwagę?

Niezależnie od tego, jaki rozmiar wybierzesz, upewnij się, że torebka ma jakiś rodzaj zapięcia. Jeśli podróżujesz komunikacją miejską, bezpieczeństwo twoich rzeczy jest nadrzędne. A jeśli podróżujesz samochodem, wierz mi, szukanie po całym bagażniku zawartości torebki, która wyleciała z niej na ostrym zakręcie to żadna przyjemność.

Torebki na wiosnę – galeria