Przepadam za marką The North Face. Kilka lat temu, kiedy jeszcze były zimy, kupiliśmy sobie z Markiem parki The North Face – i był to świetny wybór. Nawet przy -20C można w nich było czuć się komfortowo. Tak samo buty, które kupiliśmy przed wycieczką do Kanady – i Marek, i ja mamy ten sam model, tylko w różnych kolorach i była to świetna inwestycja. Ale ubrania i buty The North Face kojarzą się przede wszystkim z górami, trekkingiem, uprawianiem sportu. A coś do miasta?

Męska Mountain Murdo Light Parka i damska Cagoule Light Parka, to miejskie, przeciwdeszczowe kurtki The North Face, inspirowane krojem outdoorowych klasyków wyprawowych z lat 60-tych i 70-tych. Kiedyś ich pierwowzory pomagały swoim użytkownikom przesuwać granice i odkrywać nieznane, dziś są prawdziwymi ikonami, na których wzorują się projektanci.

Mountain Murdo Light Parka powstała na bazie ekspedycyjnej kurtki The North Face McMurdo. To prawdziwy górski klasyk przystosowany do potrzeb miejskiego odbiorcy. Jest wodoodporna, posiada duże alpejskie kieszenie, zachowując przy tym elegancki krój.

Cagoule Light Parka, która ujrzała światło dzienne w 1968 roku, była elementem wyposażenia wspinaczy i miała zapewniać ochronę w razie nagłego pogorszenia się warunków pogodowych. Dziesięciolecia innowacji doprowadziły do stworzenia nowego, stylowego kroju, ale udało się zachować przy tym najważniejszą cechę Cagoule Light Parka, jaką jest pełną swoboda ruchów.

Ceny:

Mountain Murdo Light Parka – 949 zł 

Cagoule Thermoball 1/4 Zip Jacket – 649 zł

Cagoule Light Parka – 399 zł