Uwielbiam Zakopane, ale staram się tam bywać poza sezonem, bo korki i kłopoty z parkowaniem mogą zepsuć najlepszy dzień. Jeśli masz podobnie, a chcesz tam wpaść w te ferie – jest ciekawa nowość.

Ruszył wspólny projekt Sixt oraz BMW, dzięki któremu każda osoba spędzająca czas w Zakopanem może skorzystać z nowego BMW X1, wypożyczając samochód na tak długo, jak jest on jej potrzebny. To rozwiązanie ułatwia poruszanie się między kluczowymi punktami turystycznymi Zakopanego i okolic. Samochody dostępne są w trzech punktach Smart Rent zlokalizowanych w najpopularniejszych zimowych miejscach: Krupówki, Stacja Narciarska Kotelnica, Stacja Narciarska Jurgów Ski. Także w nich auto można oddać. Zarezerwowane miejsca parkingowe gwarantują, że nie będzie problemu ze znalezieniem postoju. Wynajmujący płaci jedynie za czas wykorzystywania samochodu. Jego ubezpieczenie oraz paliwo jest po stronie Sixt.

Do dyspozycji klientów oddano dwanaście samochodów BMW X1 z napędem na cztery koła i akcesoriami do wygodnego przewożenia sprzętu narciarskiego.