Mała, wieczorowa torebka Louis Vuitton – wiele dziewczyn marzy o takim dodatku. Kupiona w Polsce, poza Polską, może otrzymana jako wyjątkowy prezent od bliskiej osoby, będzie wyjątkowym elementem stroju.

W Warszawie działa butik Louis Vuitton, ale dla wielu dziewczyn nadal perspektywa całodziennego (albo i dwudniowego) wypadu do stolicy tylko po torebkę jest nie do przejścia, więc szukają okazji w internecie. Nie chcę mówić, że nie ma oryginalnych torebek Louis Vuitton w internecie – bo są. Tylko nie będą raczej kosztować tyle, co torebka (z całym szacunkiem) z Zary czy H&M.

Torebka Louis Vuitton Eva jest w tej chwili oferowana w trzech wersjach: Monogram Canvas, Damier Ebene i Damier Azur. Jej cena to 490 funtów, czyli nieco ponad 2500 zł. Zwróć uwagę, że blaszka z logo ma inny kształt na MC, a inna na Damier.

Torebka Louis Vuitton Favorite jest dostępna w dwóch rozmiarach: PM (mniejsza) i MM (większa). Ta pierwsza kosztuje 495 funtów, czyli niecałe 2600 zł i możesz wybrać wersję Monogram Canvas, Damier Ebene i Damier Azur. Wersja MM (większa) kosztuje 595 funtów (trochę ponad 3100 zł) i też jest do wyboru w trzech wariantach kolorystycznych. Aha – o tym, jak rozpoznać podróbkę torebki Louis Vuitton Favorite, pisałam niedawno w blogu.

Na koniec – klasyk, najdłużej w ofercie marki. Kosmetyczka / torebka Louis Vuitton Pochette dostępna jest w wersji Monogram Canvas, Damier Ebene, Damier Azur, Epi oraz Vernis. Najtańsza jest wersja Monogram Canvas / Damier – kosztuje 320 funtów, czyli około 1700 zł. Wersja Epi kosztuje 430 funtów, czyli około 2250 zł, a wersja Vernis – 470 funtów, czyli niecałe 2500 zł. Co ważne – kilka lat temu torebka Pochette została przeprojektowana i dostępne obecnie w salonach LV egzemplarze są większe, w środku wyściełane płótnem, mają płaską kieszonkę i dłuższy pasek. Jeśli szukasz używanej torebki, zwróć na to uwagę – mniejsza Pochette nie musi być podróbką, ale nie jest powiedziane, że zmieści najpotrzebniejsze rzeczy.

Jedynym sklepem internetowym, który oferuje nowe torebki Louis Vuitton, jest www.louisvuitton.com. Pojedyncze, używane egzemplarze można kupić w Malleries czy Yoogi’s Closet, pojawiają się też sporadycznie na aukcjach.