Co prawda BMW i8 nie pojawiło się jeszcze w sprzedaży, ale już wiadomo, że nowi właściciele tego wyjątkowego samochodu (elektryczno-spalinowej hybrydy) będą mogli dokupić do niego idealnie pasujące torby na bagaż marki Louis Vuitton – dwie duże torby podróżne, torbę na garnitur i torbę podręczną. Wszystko dopasowane do przestrzeni wewnątrz BMW i8. 

Linia bagażu przypomina w stylistyce linię Damier, ale wyjątkowa jest kolorystyka: czarne z zewnątrz torby mają podszewkę z mikrofibry w intensywnym odcieniu błękitu. Do tego logo z przodu, uchwyty z farbowanej na czarno skóry, kłódki do zamknięcia bagażu i zawieszki na nazwisko. Całość wykonana jest z włókna węglowego – materiału wykorzystanego także przez projektantów BMW i8. 
Kolekcja bagażu będzie dostępna na życzenie w wybranych salonach Louis Vuitton (Monachium, Mediolan, Londyn, Paryż, Moskwa, Dubaj, Nowy Jork, Los Angeles) od 1 kwietnia 2014.
BMW i8 pojawi się w salonach w połowie roku 2014.
Żałuję, że BMW i8 jest poza moim zasięgiem. Liczę na to, że pojawi się coś podobnego dla BMW i3, które jest na mojej liście zakupów (nie w tej chwili, ale za jakiś czas na pewno).a. MSS female_750x200