Piękny, zadbany trawnik to marzenie wielu osób. Niestety, nie zawsze mamy czas regularnie go kosić. A gdyby tak ktoś robił to za nas?

Robomow to linia samojezdnych kosiarek, zwanych też robotami koszącymi. Są one w stanie sprostać zadaniu regularnego koszenia trawy nawet na 3000 m2 trawnika, a na całym świecie znalazły już przeszło 200 000 zadowolonych nabywców. Podczas pracy roboty koszące Robomow rozdrabniają trawę, która opadając na ziemię nie będzie utrudniała jej dostępu do tlenu, a co za tym idzie sprawi, że trawnik będzie w lepszej kondycji. Ostrza robotów koszących Robomow zostały umieszczone tak, aby dojeżdżając do skraju trawnika skosić trawę na krawędziach.

 

Przygotowanie urządzenia do pracy opiera się na wbiciu kołków oraz przeprowadzeniu przewodu ograniczającego na skraju trawnika, aby wydzielić teren pracy robota. Następnie wystarczy zaprogramować harmonogram pracy. Użytkownik może zaprogramować robota koszącego tak, aby rozpoczynał swoją pracę w czasie, gdy nikt nie przebywa na zewnątrz – np. w nocy. Robomow jest na tyle cichy, że nikogo nie obudzi.

 

Aplikacja Robomow pozwala na ustawienie harmonogramu pracy, zastopowanie robota, zmianę ustawień czy zdalne ręczne sterowanie na wybranym terenie – np. wokół mebli ogrodowych, które zostały wystawione na weekendowe spotkanie przy grillu. Aplikacja Robomow jest zgodna z iPhone 4S, iPhone 5, iPad 3, iPad mini oraz iPod touch (5 generacji), jak również z systemem Android 4.3. Urządzenia mobilne z wykorzystaniem aplikacji komunikują się z robotem wykorzystując łączność Bluetooth® Smart / Bluetooth Low Energy.

 

Ceny: od 4 199 zł (ogród do 150 m2) do 12 399 zł (ogród do 3 000 m2)

 

www.robomow.pl

 

Niedługo w Jest Pięknie recenzja Robomow!