Wszyscy są na Facebooku i wszyscy oglądają mniej więcej to samo, wyjąwszy tego jednego kolegę, który wrzuca naprawdę dziwne kawałki muzyczne, w dodatku nie z YT. Dlatego postanowiłam napisać o czymś, co prawdopodobnie zostanie opisane w większości serwisów plotkarskich i lifestylowych najpóźniej do środy.

Adult Wednesday Addams to seria komediowa, napisana, wyreżyserowana i zagrana przez Melissę Hunter, aktorkę i scenarzystkę z Los Angeles. Czy pamiętacie graną przez Christinę Ricci w dwóch filmach fabularnych o rodzinie Addamsów Wednesday Addams, mroczną dziewczynkę o wiecznie ponurej minie? Nie ciekawiło Was, jak jej postać mogłaby wyglądać, kiedy dorośnie? Mnie tak, bo i filmy fabularne, i serial bawił mnie niezmiernie. Stworzona przez Melissę Wednesday nie ma typowych zainteresowań, nie uśmiecha się i nie jest miła. Jej przygody są nieodparcie śmieszne, doskonale zagrane, a obejrzenie jednego odcinka zajmie Ci tyle samo czasu, co kolejny film z kotem. Zobacz:

 

 

Podejrzewam, że media w Polsce podłapią (za anglojęzycznymi) najnowszy odcinek, o Wednesday i panach podrywaczach, bo prawa kobiet. Doskonały ruch ze strony Melissy, bo dzięki temu ma darmową reklamę w wielu mediach, ale ja akurat bardziej doceniam inne odcinki – chyba najbardziej ubawił mnie drugi (Job Interview).

 

Melissę można wesprzeć – jak widać, wideo nie są kręcone w pokoju gościnnym kamerką w laptopie, wymagają regularnej ekipy filmowej i postprodukcji. Wszelkie linki można znaleźć na jej profilu na Youtube czy Facebooku.