Olejek oczyszczający Kiehl’s

Jeszcze niedawno, olejki w pielęgnacji służyły do nadawania zapachu skórze, ewentualnie do odżywiania. Oczyszczanie olejkami to stosunkowo nowy pomysł w kosmetyce zachodniej – ale wygląda na to, że do końca tego roku każda szanująca się firma wprowadzi taki produkt do oferty.

Kiehl’s wprowadził właśnie Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil, który oczyszcza cerę, pomaga zachować prawidłowe funkcjonowanie bariery ochronnej naskórka oraz nie pozostawia na twarzy tłustego filmu. To kolejny preparat w linii Midnight Recovery, dopełniający pielęgnację wprowadzonym w 2010 roku serum Midnight Recovery Concentrate. Olejki do oczyszczania mają tę zaletę, że poza oczyszczaniem, pomagają zachować barierę ochronną skóry. Olejek oczyszczający Kiehl’s Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil zawiera skwalan (roślinną substancję tłuszczową otrzymywaną z oliwek o właściwościach emolientu) oraz olejek z lawendy. Nie zawiera mydła, siarczanów, olejów mineralnych

Cena: 169 zł (175 ml). W sklepie internetowym kiehls.pl trwa teraz promocja – po wpisaniu kodu MRC, do zamówienia olejku dodane zostaną dwie próbki masek do twarzy (każda o pojemności 15 ml).

Udostępnij wpis:

Leave a Reply

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial