Któż z nas nie lubi oszczędzać, szczególnie gdy można kupić dobrej jakości produkt w znacznie niższej cenie. Zima zbliża się wielkimi krokami, zatem czas postawić na właściwą pielęgnację skóry, a najlepsze jest to, że wcale nie trzeba wydać dużo na dobrej jakości kremy czy sera. W końcu Black Friday zbliża się wielkimi krokami.

Zimą zadbaj o właściwe nawilżenie skóry

Nasza skóra, szczególnie zimą podatna jest na przesuszenie. Dodatkowo na skutek mroźnego wiatru, a także niskich temperatur jej warstwa ochronna może ulec uszkodzeniu. Dlatego szczególnie w tym czasie należy wspierać barierę hydrolipidową, a można to zrobić stosując odpowiednie kosmetyki. Jak możecie się domyślić ważny jest właściwy skład. Przede wszystkim w kremach powinien znaleźć się kwas hialuronowy. Ma on nie tylko działanie ujędrniające, ale też wzmacnia skórę, tworzy na niej film ochronny. Polecamy Wam krem zawierający niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który posiada bardzo dobrą zdolność przenikania przez barierę rogową naskórka, a dzięki temu wnika w głębokie warstwy skóry. Kolejną zaletą jest fakt, że wiąże wodę i doskonale nawilża skórę. Pamiętajcie, że aby jeszcze bardziej ją wzmocnić, najlepiej zastosować podwójną pielęgnację, a mianowicie na początek zaaplikować serum, a następnie użyć krem. Wiele z nas zmaga się z problemem skóry bardzo delikatnej, która podatna jest na alergię, podrażnienia, a także silne rogowacenie. W takim przypadku dobór kosmetyków jest szczególnie istotny. Krem czy serum w tym przypadku powinien zawierać nie tylko kwas hialuronowy, ale również mocznik, który ma działanie silnie peelingujące, zatem może usunąć zbyt grubą warstwę rogową. Obok tego składniku w kremie czy serum może znaleźć się skwalan. Jest on niezbędny w pielęgnacji cery bardzo suchej i ma silne działanie nawilżające. Podobnie jak kwas kwas hialuronowy jest naturalnym elementem bariery naskórkowej.

Black Friday – kosmetyki w ultra niskich cenach

Chyba nikogo nie zaskoczymy stwierdzeniem, że w ostatnim czasie ceny, choćby produktów spożywczych znacząco wzrosły i to nawet o 10-20%. To samo dotyczy produktów kosmetycznych. Dlatego jeżeli jest to możliwe, warto szukać oszczędności, co nie oznacza wcale, że trzeba zrezygnować z wysokiej jakości. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy tylko skorzystać z oferty Black Friday. Idea Black Friday narodziła się w Stanach Zjednoczonych. Pierwsza duża promocja odbyła się 1961 r. w Filadelfii. Wtedy też policja użyła takiego terminu w odniesieniu do tłumu ludzi robiących przedświąteczne zakupy. Black Friday obecnie stał się globalnym trendem i odbywa się w piątek po Dniu Dziękczynienia, choć często firmy organizują Black Week albo nawet Black Month. W ramach Black Friday kosmetyki w niskich cenach można zakupić zarówno stacjonarnie, jak i online.

Na jakie promocje można liczyć w ramach Black Friday?

Idea Black Friday obejmuje możliwość skorzystania z naprawdę dużych promocji. Zasadniczo pierwszy Black Friday, w którym klienci mogli skorzystać z większych promocji odbył się w Polsce w 2011 roku. Obecnie do tej idei przystąpiły zarówno marki globalne, jak i małe firmy. Rzeczywiście w tym dniu możecie skorzystać z naprawdę dużych obniżek cen i to nawet na poziomie 50-70%. Możecie zakupić kosmetyki najlepszych marek, w tym także tych z wyższej półki w bardzo przystępnych cenach. Dotyczy to zarówno kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, jak i perfum czy też kosmetyków do pielęgnacji ciała.

Artykuł sponsorowany