Marka HOUSE&more jest obecna na polskim rynku od 2009 roku. Przez 8 lat z sukcesem rozwijała sieć salonów wnętrzarskich typu concept store, oferujących starannie wyselekcjonowane meble i akcesoria w różnych stylach – od ciepłego i przytulnego stylu country, przez elegancki styl nowojorski do nowoczesnej klasyki.

HOUSE&more zmienia się podwójnie – nie tylko zmieniając nazwę na Miloo Home, ale również identyfikację wizualną marki. Nowa marka łączy w sobie lata doświadczenia na polskim rynku z nowoczesnym i funkcjonalnym designem, odzwierciedlającym najnowsze trendy. Oferuje kolekcje mebli do wnętrz (także tych na zamówienie), mebli ogrodowych, tekstyliów, oświetlenia, dekoracji, a także szkła i porcelany, które można dopasować do wnętrza w każdym stylu.

Na nadchodzący sezon marka Miloo Home przygotowała cztery wyjątkowe kolekcje: Velvet Castle, Le Boudoir, White Cottage i Blue Moon. Na każdą z nich składają się propozycje mebli – od kanap przez fotele, stoły i konsole, jak również bogata oferta lamp, akcesoriów i tekstyliów. Kolekcje utrzymane są w charakterystycznym klimacie i kolorystyce – każdy odkryje w nich coś inspirującego i godnego uwagi. Kolekcje powstały zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w modzie oraz współczesnym wzornictwie, z zachowaniem szczególnej dbałości o unikalny design, jakość, jak również potrzeby i komfort użytkowników.

https://www.miloohome.pl/