Włosy, w tym również ich kolor, stanowią istną wizytówkę każdej kobiety. Niestety, nie każdą z nas może się poszczycić głębokim, pełnym blasku odcieniem. Z tego też powodu, chętnie sięgamy po farby. W ostatnich latach, rekordy popularności bije przede wszystkim jasny brąz. Jeśli chcesz dowiedzieć się, komu pasuje, z jakim typem urody prezentuje się najkorzystniej oraz w jakich wariacjach koloryzacyjnych warto go wykorzystać, zapraszamy do zapoznania się z niniejszym artykułem. Zapraszamy do lektury!

Komu pasuje jasny brąz i dlaczego stał się tak popularny w tym sezonie?

Jasny brąz jest to niezwykle uniwersalny odcień, wiodący istny prym w tym sezonie. To, co go wyróżnia spośród innych brązowych tonów to przede wszystkim ogromna uniwersalność, wszechstronność oraz ponadczasowość. Na koloryzację powinny zdecydować się przede wszystkim posiadaczki jesiennego typu urody oraz panie, których naturalnym kolorem włosów jest brąz czy też ciemny blond. Jasny odcień brązu będzie pierwszorzędnie komponował się z ciemniejszą oprawą oczu oraz piwnymi, brązowymi lub zielonymi tęczówkami, dodając subtelnej, kobiecej klasy.

Wariacje koloryzacyjne z jasnym brązem w roli głównej – odśwież swój look!

Jeśli zależy Ci na uzyskaniu oryginalnego efektu, prześledź kilka unikalnych wariacji koloryzacyjnych w jasnym brązem w roli głównej i wybierz coś, co odzwierciedla Twoją osobowość.

Ombre

Dla kobiet preferujących klasyczne rozwiązania, polecamy zdecydowanie się na niezwykle popularne już od wielu lat ombre. Do głównych wyróżników tego sposobu farbowania możemy zaliczyć wyraźnie zaznaczoną granicę pomiędzy kolorem na końcówkach a kolorem u nasady włosów. Obecnie, niezwykle pożądana jest kombinacja, polegająca na połączeniu jasnego brązu z ciemniejszym brązem.

Sombre

Dzięki sombre, możesz w prosty i modny sposób nadać swoim włosom naturalnego wyglądu. Jest to doskonała alternatywa dla kobiet o krótszych włosach, u których ombre nie prezentowałoby się tak efektownie. Jesli posiadasz ciepły typ urody, powinnaś postawić na połączenie jasnego brązu z miodowym blondem. Jeżeli natomiast typ Twojej urody jest chłodny, zdecydowanie korzystniejszą opcją będzie zestawienie jasnego brązu z platynowym blondem.

Pasemka

Pasemka z kolei, to pierwszorzędnym wybór w przypadku pan, które pragną odświeżyć swój look, a jednocześnie zrezygnować z całościowego farbowania włosów. Pasemka w odcieniu jasnego brązu staną się perfekcyjnym dopełnieniem zarówno cieplejszych, jak i chłodniejszych tonów – począwszy od miedzianych rudości, przez beżowe, platynowe oraz gołębie blondy, a skończywszy na głębokich czerniach.

Udana koloryzacja z farbami Garnier

Jasny brąz farba od Garnier to produkt, cieszący się szerokim uznaniem wśród pan, pragnących uzyskać głęboki, wielowymiarowy kolor we własnym domu. Farby od Garnier doskonałe pokrywają włosy na całej ich długości, jednocześnie nie niszcząc pasm, dzięki czemu staną się idealnym wyborem również dla kobiet o delikatniejszych i bardziej podatnych na uszkodzenia kosmykach.

 

Artykuł sponsorowany