Inspirowany podróżami Manfreda Thierry’ego Muglera, nowy zapach od Mugler, prezentuje współczesną kobiecość, zróżnicowaną i pełną optymizmu. Przynajmniej tak można przeczytać w informacji prasowej.

Dla kogo jest Mugler Alien Goddess?

Według informacji prasowej, to zapach dedykowany wszystkim kobietom, w każdym wieku, niesie dobroć, spokój i radość, czyniąc je wyjątkowymi. Za sprawą starannie dobranych składników, Alien Goddess tworzy unikalną i nowoczesną kompozycję zapachową, gwarantując zdumiewające doznania. Ambasadorką nowego zapachu od Mugler została Willow Smith, utożsamiana jako ziemskie wcielenie Alien Goddess.

Chyba odzwyczaiłam się od czytania informacji prasowych o zapachach, bo śmiałam się na głos, czytając powyższe. Oczywiście, perfumy mogą sprawiać przyjemność, ale zdumiewające doznania? No i jeszcze jedno – waniliowe, pudrowe perfumy (a tak przedstawiają się z opisu) na pewno nie są dla każdego.

mugler alien goddess

Nuty zapachowe Mugler Alien Goddess

Nowy zapach to połączenie esencji bergamotki i indyjskiego jaśminu, z dodatkiem najwyższej jakości wanilii i drzewa kaszmirowego. Już od pierwszych nut wyraźnie wyczuwalny jest duet bergamotki i kokosa, który w połączeniu z owocowymi nutami, daje poczucie spokoju i ukojenia.
W sercu Alien Goddess znajduje się z kolei głęboko zmysłowe połączenie jaśminu i heliotropu, które doskonale uzupełniają wyraziste wanilia bourbon z Madagaskaru i drzewo kaszmirowe.

W wersji mniej górnolotnej:

Nuty głowy: woda kokosowa, bergamotka
Nuty serca: jaśmin, heliotrop
Nuty bazy: wanilia burbon, drzewo kaszmirowe

Warianty Mugler Alien Goddess

Zapach Mugler Alien Goddess EDP dostępny jest w pojemnościach: 10ml, 30ml, 60ml, 90ml oraz w 100ml butelce do ponownego uzupełniania. 30 ml kosztuje około 240 zł – klik!

Podobne (nutami) perfumy: