Wakacje? W tym roku dla wielu z nas żaden wyjazd poza Polskę nie wchodzi w rachubę, ale to nie znaczy, że wszystko stracone. Nawet jeśli nie planujesz wyjazdu, ale mieszkasz w Warszawie lub w Trójmieście, CHANEL zaprasza do siebie.

29 czerwca 2020 CHANEL otworzyło w Warszawie w Elektrowni Powiśle przestrzeń Un Été de CHANEL czyli lato CHANEL. Wszystko jest pod gołym niebem, więc jest tam bezpieczniej niż w zatłoczonym centrum handlowym. Można zapoznać się z ofertą marki – kosmetykami pielęgnacyjnymi, kolorowymi i perfumami. Szczególnie ta ostatnia część to gratka, bo można się będzie zapoznać z czterema zapachami z serii Les Eaux, które dostępne były jak dotąd tylko w firmowym butiku CHANEL w warszawskiej Galerii Mokotów.

Chanel Fragrance & Beauty Boutique w Warszawie – już jest!

Tegoroczna letnia kolekcja makijażu CHANEL jest inspirowana morzem, dlatego też marynistyczne elementy są widoczne w przestrzeni CHANEL. Jest koło sterowe (doskonała okazja do zdjęć!), jest logo marki z materiału stylizowanego na linę okrętową, wszystko utrzymane jest w odcieniach beżu i bieli. Bardzo wakacyjnie. Jeśli nie masz czasu na długie wakacje, zrób sobie wakacje w mieście z CHANEL. Konsultantki chętnie doradzą, jak zrobić lekki, wakacyjny makijaż, jakie perfumy dobrać, ale to nie wszystko. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w zajęciach Face Fitness, uczestniczyć w treningu yogi, zrobić zdjęcia w fotokąciku CHANEL, skorzystać z usługi wysyłki pocztówek, aby przesłać letnią wiadomość i odprężyć się w strefie chill z orzeźwiającym drinkiem w dłoni.

Un Été de CHANEL – Warszawa
29 czerwca – 12 lipca 2020

Adres:
Elektrownia Powiśle
ul. Dobra 42
00-312 Warszawa

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela od 10.00 do 22.00

Un Été de CHANEL – Gdańsk
31 lipca – 14 sierpnia 2020

Adres:
Forum Gdańsk
Targ Sienny 7
80-806 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek – niedziela od 10.00 do 22.00