Kwiaty, plecione torebki, frędzle, czyli luksusowa hipiska – tak wygląda kolekcja Carolina Herrera wiosna-lato 2022.

Kolekcja Carolina Herrera wiosna-lato 2022: co w niej znajdziesz

Czy Ty też masz wrażenie, że latem człowiek jest najbardziej wyluzowany? Co z tego, że w tygodniu nuda, obowiązki takie czy inne, jeśli wieczory są ciepłe, można patrzeć w niebo, a w weekend wyskoczyć dokądś, daleko albo blisko, gdzie jest zieleń, woda i trochę spokoju? Nie upieram się, że jedwabie z kolekcji Carolina Herrera wiosna-lato 2022 są doskonałe do trawersowania chaszczy nad Świdrem, ale kwiatowe i geometryczne nadruki na sukienkach, spodniach, spódnicach i kaftanach doskonale pasują na garden party. Nie trzeba wybierać obcisłych, nie pozwalających na wiele strojów – można założyć coś luźnego, co ukryje niepożądaną fałdkę, ochroni skórę przed słońcem, ale bez uciskania, formowania.

Kolekcja Carolina Herrera wiosna-lato 2022: torebki

Do tego torebki – plecione z trawy, jeśli ze skóry czy zamszu, to z imponującymi frędzlami – doskonałe, kiedy nie wiesz, co zrobić z rękami, a wyjęcie telefonu byłoby nietaktem.

Dla dziewczyn, które nie udźwigną (dosłownie i w przenośni) długiej torby z frędzlami, jest jeździecka kolekcja Fusta: proste kształty, neutralne kolory, które bez trudu można podbić kolorowymi, jedwabnymi apaszkami. Po sezonie wystarczy apaszkę zdjąć albo zmienić na inny wariant kolorystyczny.

Kolekcja CH Carolina Herrera 2022: gdzie kupić

Ubrania i dodatki CH Carolina Herrera kupisz w butikach w Warszawie na Mysiej 5 i w Zakopanem na Krupówki 29. Możesz też obserwować na Instagramie profil https://www.instagram.com/fashionstreet.krupowki29/