To, jaki samochód wybieramy, wpływa też często na akcesoria, których używamy. Gadżety BMW są znane i lubiane od lat – inspirowane serią M ubrania, torby i czapki często widuję na ulicach. Ale gadżety BMW i?

Kiedy rok temu pisałam o mojej torbie z tej serii, nie spodziewałam się, że spotkam kogoś z taką samą gdzieś w Polsce. Samochody hybrydowe nie są u nas szczególnie popularne, a jeśli już, to widuje się raczej Priusy-taksówki niż BMW i3 czy BMW i8. Ale na targach w Poznaniu stoisko z gadżetami BMW cieszyło się dużą popularnością – „moja” torba też. Co więcej, w tej linii pojawiło się kilka nowych przedmiotów.

Co ważne, produkty są wykonane z naturalnych materiałów, jak bawełna, wykorzystywane są w nich nowatorskie rozwiązania, jak zasilanie energią słoneczną itp. No dobrze, miałam kalkulator na baterie słoneczne w podstawówce, ale nadal nie jest to norma.

Z tych wszystkich gadżetów najbardziej podoba mi się butelka na wodę – jest lekka i wykonana z wytrzymałego tytanu, ale największa moim zdaniem zaleta to zasobnik-sitko, dzięki któremu do wody można dodać cytrynę, miętę czy cokolwiek innego, na co ma się ochotę.

Ceny:

Bluza z kapturem: 89 euro

T-shirt: 39,90 euro

Czapka z daszkiem: 29,90 euro

Butelka na wodę: 34,90 euro

Głośnik Bluetooth: 79 euro

Ładowarka słoneczna: 39,90 euro

Okładka na tablet: 49 euro

Okładka na telefon (do wyboru mała lub duża): 39,90 euro

Stojak na biurko: 69 euro

Model BMW i8 w skali 1:18: 99 euro

Gadżety BMW i są do kupienia w wybranych salonach marki oraz na shop.bmw.coma. MSS female_750x200