Gadżety BMW i to szaro-niebieskie, filcowe dodatki. Torebka pomieści moje rzeczy, laptop, a jak trzeba, to nawet nieduże zakupy spożywcze.

O moim upodobaniu do samochodów wszyscy wiedzą – poza tym, parę dni temu wrzuciłam tu tekst o kolekcji bagażu Louis Vuitton dla BMW i8. Wczoraj mój partner wrócił z targów motoryzacyjnych w Genewie – i jak się okazało, znalazł czas, żeby kupić mi suwenir. Nie zegarek, nie ser, nie czekoladę – torebkę z linii BMW i, proekologicznej jak linia samochodów o tej samej nazwie. W zasadzie słowo „torebka” jest eufemizmem, bo wymiary siaty widocznej na zdjęciach to 63 x 36 x 15 cm! Torba wykonana jest z recyklingowanego filcu, wykończona skórą i niebieską tkaniną. Przepadam za filcem i wszystkimi odcieniami niebieskiego, więc jest jak robiona dla mnie. Poza torbą, w gadżety BMW z tej kolekcji to etui na laptopa oraz notes, również utrzymane w szaro-niebiesko-brązowej kolorystyce. Do tego długopisy, breloczki, smycze etc. – już nie z filcu.
Od razu przepakowałam się w nową torbę; poza tym, to już najwyższa pora, bo od jesieni ciągle chodziłam z inną sporą torbą – czarną, skórzaną. Idzie wiosna, czas na jaśniejsze kolory. Nowa torba jest jeszcze o tyle fajna, że nie spodziewam się zobaczyć zbyt wielu egzemplarzy na polskich ulicach – mam wrażenie, że kupowanie tego rodzaju elementów kolekcji nie jest w Polsce popularne. A może się mylę?
Aha, żeby było śmieszniej – nie jeżdżę BMW. Ale samochód i torebka pasują do siebie kolorystycznie!
Gdyby ktoś chciał obejrzeć gadżety BMW – znajdzie je tutaj.a. MSS female_750x200