Kolorowe, czasem cukierkowe, ale niepokojące martwe natury, krajobrazy i portrety. Tak wyglądają obrazy Justyny Kisielewicz – już od 21 marca do zobaczenia w San Francisco!

Justyna Kisielewicz skończyła malarstwo na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, była studentką prof. Leona Tarasewicza. To, co ją inspiruje, to konsumpcja i kapitalizm – dlatego w jej obrazach można zobaczyć logotypy popularnych marek, znane kształty pożądanych przedmiotów, wystudiowane pozy, a wszystko to w nasyconych, jakby lekko podkręconych barwach.

Od 21 marca obrazy Justyny Kisielewicz można będzie zobaczyć San Francisco. W dniach 21 marca – 18 kwietnia w tamtejszej galerii sztuki nowoczesnej Bash Contemporary czynna będzie wystawa, na której zaprezentowane zostaną obrazy polskiej artystki. Justyna Kisielewicz to jedna z trzech artystek, obok Laury Barnhard i Anni Kahn, zaproszonych do udziału w wystawie.

W czerwcu Justyna Kisielewicz będzie miała wystawę w Galerii El, we wrześniu – indywidualną wystawę w Sydney, w galerii Friends of Leon, w październiku – w Salzburgu, zaś w marcu 2016 w Berlinie.

Interesują Cię obrazy Justyny Kisielewicz? Odwiedź jej stronę:

http://www.justynakisielewicz.com/

Rozważasz kupno jednego z jej obrazów? Skontaktuj się:

Andrzej Kwaśniewski
andrzejfashion@gmail.com
tel.: 608-554-033a. nowa_kolekcja_09032015_750x100