Szukasz dobrej lodówki w atrakcyjnej cenie? Sprawdź ofertę marki Whirlpool – urządzenia tego producenta są chwalone za innowacyjne rozwiązania, atrakcyjne wzornictwo, a także trwałość. Poznaj najlepsze sprzęty w budżecie do 3000 zł i zobacz, czym warto się kierować, porównując poszczególne modele.

Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze kwestie


Pierwszymi decyzjami, jakie powinieneś podjąć, przymierzając się do zakupu lodówki, jest określenie, jakiego rodzaju urządzenia szukasz. Czasami wynika to z budżetu – w cenie do 3000 zł możesz kupić raczej tradycyjną chłodziarko-zamrażarkę niż bardzo pojemny model side by side. Dobrze jednak przeanalizować, jak często robisz zakupy, ilu domowników korzysta z lodówki i ile masz na nią miejsca – w ten sposób upewnisz się, że chłodziarko-zamrażarka o konkretnych wymiarach będzie najbardziej odpowiednią opcją.

Lodówki, jak inne kuchenne sprzęty, mogą być w zabudowie lub wolnostojące. Esteci przez wiele lat sięgali przede wszystkim po te pierwsze urządzenia. Producenci jednak wyszli naprzeciw trendom na rynku, proponując atrakcyjne wizualnie urządzenia wolnostojące. Takie modele nie są już białym, dużym klockiem, które zaburzają dopracowane wnętrze. Przeciwnie, dobrze się w nie wkomponowują!

Na jakie parametry zwracać uwagę, wybierając lodówkę? Przeanalizuj:

 • wymiary lodówki;
 • pojemność chłodziarki i zamrażarki;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • klasę energetyczną;
 • generowany hałas;
 • możliwość dostosowania wnętrza do swoich potrzeb;
 • ułatwienia przechowywania określonego rodzaju żywności;
 • łatwe sterowanie;
 • atrakcyjny design.

Czy w budżecie do 3000 zł kupisz warty uwagi sprzęt? W ofercie marki Whirlpool czeka kilka świetnie ocenianych chłodziarko-zamrażarek, które sprawdzą się w twojej kuchni!

Polecane lodówki Whirlpool do 3000 zł

Urządzenia marki Whirlpool wyróżniają się technologią Szósty Zmysł. Polega ona na tym, że sprzęt szybko wychwytuje wahania temperatury i szybko przywraca poziom optymalny dla przechowywania żywności. Dzięki temu produkty spożywcze dłużej zachowują świeżość. Zobacz najchętniej kupowane sprzęty z tą technologią!

 • WHIRLPOOL W7X 93A K 1 – elegancka lodową, którą kupisz za ok. 2600 zł. Pojemność chłodziarki to 263 l, zamrażarki – 104 l. Generowany hałas to 34 db. Masz tutaj Total No Frost, a do tego – technologię Cool Breeze, która zapewnia równomierną temperaturę na wszystkich półkach urządzenia. Spodoba ci się także szuflada z regulacją wilgotności (FreshBox+) oraz szybkie mrożenie i chłodzenie – Fast freezing i Fast cooling.
 • WHIRLPOOL W7X 93T OX H – sprzęt za ok. 2700 zł w modnym kolorze inox. Pojemność chłodziarki to 263 l, zamrażarki – 104 l. Klasa energetyczna tego modelu to D, a poziom hałasu – 34 db. Znajdziesz tutaj Total No Frost oraz Cool Breeze oraz szybkie mrożenie i chłodzenie – Fast freezing i Fast cooling. Oprócz szuflady z regulacją wilgotności masz FreshBox 0°, czyli taką, która świetnie sprawdzi się do przechowywania mięsa lub ryb. Intuicyjny, zewnętrzny wyświetlacz, sprzyja łatwemu sterowaniu ustawieniami sprzętu.
 • WHIRLPOOL WFNF81EOX1 – urządzenie za ok. 2500 zł. Pojemność chłodziarki to 223 l, zamrażarki – 97 l. Klasa energetyczna urządzenia to F, a poziom hałasu – 42 db. Znajdziesz tutaj takie rozwiązania, jak No Frost, FreshBox oraz szybkie chłodzenie – Fast cooling. Powłoka AntiFingerprint sprawia, że urządzenie łatwiej utrzymać w czystości.

Chcesz odkryć inne możliwości? Sprawdź lodówki Whirlpool w sklepie MediaMarkt i  zdecyduj, który sprzęt będzie najlepszą inwestycją!

Artykuł sponsorowany