Przepadam za amerykańską marką Coach. Torebki Coach są porządne, dobrze uszyte, skóra jest bardzo dobrej jakości. Są modele ładniejsze i mniej ładne, według mnie, ale zwykle staram się wybierać te klasyczne, które będą się dobrze starzały. OK, może szara torebka z lakierowanej skóry była pewną ekstrawagancją, ale parę lat później nadal ją noszę. Do tej pory mogłam tylko odesłać fankę torebek Coach do Berlina, Londynu czy USA, ale wygląda na to, że torebki Coach i akcesoria (portfele, szaliki) pojawiły się w Zalando. Postanowiłam podzielić się z Wami moim szczęściem i napisać, co z aktualnej oferty polecam.

Najpierw jednak wyjaśnię, za co lubię torebki Coach tak bardzo: właśnie za jakość. Nic się nie pruje, nie przeciera, nie obłazi. Torebki są szyte w Chinach, to prawda, ale większość marek ma tam fabryki – w tym choćby tak kochane torebki Michael Kors są szyte na Dalekim Wschodzie. Torebki Coach są w Polsce prawie całkiem nieobecne – widziałam może kilkanaście sztuk na ulicach, nie licząc własnych. Zdecydowanie wolę nie mieć identycznej torebki jak pół miasta. Teraz pewnie, z uwagi na zwiększoną dostępność, to się zmieni, ale nie spodziewam się takiego wybuchu popularności jak w przypadku torebek Korsa.

torebki coach prairie

Torebka Coach Prairie wygląda na małą i niepraktyczną, ale to chyba najczęściej noszony przeze mnie model. Jest niezmiennie dostępna od kilku sezonów, więc chyba nie tylko ja się nią tak zachwyciłam. Uszyta ze skóry, z paskiem do noszenia na skos i krótkimi rączkami do noszenia w dłoni. Do wyboru ciemne i jasne kolory. Cena: 947,40 zł (przecena o 40%!), kupisz w Zalando.

torebki coach mala

Jeśli szukasz czegoś mniejszego, to malutka torebka Coach na ramię jest bardzo dobrym wyborem. Przymierzałam ją w Berlinie (bo była wersja z dinozaurem!), ale w końcu nie zdecydowałam się na zakup. Do wyboru kilka kolorów – ale wygląda na to, że szybko się wyprzedają, więc kupuj od razu, jeśli Ci się podoba. Cena: 491,40 zł (przecena o 40%!), kupisz w Zalando.

torebki coach czarna

Duża, czarna torebka, która pomieści format A4, to chyba najpopularniejszy w Polsce model. Nic dziwnego – pracujemy, studiujemy, nosimy ze sobą książki, notatki, laptopa. Czarna, duża torebka Coach jest praktyczna – ma zapięcie na suwak, więc będzie bezpieczna w komunikacji miejskiej, jest uszyta z pięknej, wytrzymałej skóry, ma też zamykaną na suwak kieszeń wewnątrz. Cena: 947,40 zł (przecena o 40%!), kupisz w Zalando.

torebki coach edie

Miękkie torebki Coach są równie popularne, model Edie widoczny na zdjęciu to hit sprzedaży. Wersja w kolorze koniakowym bardzo mi się podoba – jest doskonała do t-shirtu i dżinsów, do eleganckiego płaszcza, nadaje się na każdą porę roku. Cena: 1789 zł, kupisz w Zalando.

torebki coach portfel

Nowego portfela szukałam już ponad rok. Chciałam, żeby miał odpowiednią liczbę przegródek, osobną kieszeń na bilon i żeby nie był zapinany na suwak z trzech stron – wolę klapkę z zatrzaskiem. Marek był tak miły, że kupił mi portfel Coach na urodziny – identyczny, jak ten ze zdjęcia. Teraz można go kupić taniej – cena: 517,29 zł (przecena o 30%!), kupisz w Zalando.

Jeśli szukasz torebki Coach na aukcjach, polecam mój poradnik o tym, jak kupić oryginalną torebkę Coach:

Jak kupić oryginalną torebkę Coach?